INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

Medycyna

Oferujemy szeroką gamę zabiegów medycy estetycznej oraz terapii kosmetologicznych. Założeniem przewodnim oferowanych terapii jest naturalne pobudzenie procesów naprawczych jakie zachodzą w skórze, poprzez odpowiednią stymulację fibroblastow do samoregeneracji skóry. Takie podejście sprawia, że w krótkim czasie zyskujemy skórę pozbawioną wszelkich niedoskonałości, począwszy od rozszerzonych porów, kłopotów trądzikowych, naczyniowych, przebarwień, a skończywszy na likwidacji zmarszczek i odpowiedniego napięcia oraz ujędrnienia skóry.
W zabiegach wykorzystujemy najnowocześniejsze światowe technologie Hi-tech takie jak laseroterapie, rediofrekwencje mikroigłowe, Hifu, fale radiowe, karboksyterapie i wiele innych.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod możliwa jest poprawa niedoskonałości skóry takich jak zmarszczki mimiczne w okolicach oczu lub dolnej partii twarzy. Możemy skorygować tzw. lwią zmarszczkę, często występująca między brwiami lub zmarszczkę nosowo wargową dodającą nam lat i sprawiającą że nasza twarz wyglada na zmęczoną. Likwidujemy tzw. zmarszczki palacza, często występujące nad górną wargą lub pięknie i naturalnie nawilżamy i uwydatniamy usta, które z wiekiem tracą na objętości. Nasze zabiegi są na tyle subtelnie wykonywane, że większość osób zauważa poprawę jakości skóry, poprzez wydobycie jej naturalnego piękna. W ofercie usług medycznych mamy również konsultacje dietetyczne oraz opracowywanie diet i prowadzenie pacjenta. Układane diety są łatwe w przygotowaniu, indywidualnie dostosowane do każdego pacjenta, w oparciu o wywiad i preferencje. Najczęściej konsultacje dietetyczne połączone są z odpowiednio dobranymi terapiami odchudzającymi i przynoszą szybkie i efektywne rezultaty. Osobnych działem usług medycznych są terapie laserowe nowoczesnym laserem XLase Plus, między innymi depilacje laserowe, leczenie grzybicy paznokci oraz zamykanie naczyń krwionośnych na twarzy oraz ciele.
Zdjęcie do powyższego tekstu (to same znajduje się na stronie pod technologiami Intrajet)