Instytut Zdrowia i Urody
  • 0

Instytut Zdrowia i Urody Sephia to miejsce w którym znajdą Państwo profesjonalną poradę w zakresie kompleksowych terapii dot. skóry twarzy, włosów i ciała. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra pasjonatów kosmetologii, rehabilitacji, dietetyki i fryzjerstwa, którzy z zaangażowaniem śledzą światowe trendy i nowości oraz dbają o klimat w jakim możecie Państwo się zanurzyć podczas wizyty w Sephii.
W instytucie świadczymy zarówno specjalistyczne terapie z zakresu zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej, jak również zabiegi relaksacyjne, oparte o szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Specjalizujemy się w terapiach antystarzeniowych, depigmentacyjnych, antytrądzikowych oraz zabiegach redukujących tkankę tłuszczową i defekty skórne. Wykorzystujemy najnowsze światowe technologie, takie jak fale radiowe, radiofrekwencje mikroigłową, terapie laserowe, liposukcje kawitacyjną czy kriolipolizę. Pracujemy na sprzętach z certyfikatami medycznymi, potwierdzonymi badaniami klinicznymi, które zapewniają bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Wśród naszej kadry znajdują się kosmetolodzy, masażyści, dietetycy, fryzjerzy oraz lekarz dermatologii i medycyny estetycznej. Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm takich marek jak Babor, Declare, Monduniq, Sesderma, Filorga, CytoCare, PHformuła.

220
Wyselekcjonowanych kosmetyków
300
Specjalistycznych zabiegów
>500
Zadowolonych klientów

Linie kosmetyczne

Wiodącą linią kosmetyczną na której pracujemy jest renomowana marka Babor. Prekursor wielu nowych rozwiązań kosmetycznych takich jak komórki macierzyste czy cząsteczki kwasu hialuronowego stosowane w kosmetykach...

Technologie Sephia Spa

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach, wykorzystywanych w renomowanych klinikach w Polsce i na świecie. Wykorzystywane przez nas technologie służą poprawie jakości skóry twarzy oraz ciała... 

Profesjonalna kadra

Obecnie instytut oddaje do Państwa dyspozycji fryzjerów, kosmetologów, kosmetyczkę, dietetyka oraz lekarza medycyny estetycznej. Zapraszamy.

%

Beata

Kosmetolog
%

Marta

Kosmetolog
%

Marysia

Fryzjer
%

Natalia

Kosmetyczka
%

Roma

Fryzjer
%

Kasia

Dietetyk