INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

Instytut Zdrowia i Urody Sephia to miejsce w którym znajdą Państwo profesjonalną poradę w zakresie kompleksowych terapii dot. skóry twarzy, włosów i ciała. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra pasjonatów kosmetologii, rehabilitacji, dietetyki i fryzjerstwa, którzy z zaangażowaniem śledzą światowe trendy i nowości oraz dbają o klimat w jakim możecie Państwo się zanurzyć podczas wizyty w Sephii.
W instytucie świadczymy zarówno specjalistyczne terapie z zakresu zaawansowanej kosmetologii i medycyny estetycznej, jak również zabiegi relaksacyjne, oparte o szeroką ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Specjalizujemy się w terapiach antystarzeniowych, depigmentacyjnych, antytrądzikowych oraz zabiegach redukujących tkankę tłuszczową i defekty skórne. Wykorzystujemy najnowsze światowe technologie, takie jak fale radiowe, radiofrekwencje mikroigłową, terapie laserowe, liposukcje kawitacyjną czy kriolipolizę. Pracujemy na sprzętach z certyfikatami medycznymi, potwierdzonymi badaniami klinicznymi, które zapewniają bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów. Wśród naszej kadry znajdują się kosmetolodzy, masażyści, dietetycy, fryzjerzy oraz lekarz dermatologii i medycyny estetycznej. Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm takich marek jak Babor, Declare, Monduniq, Sesderma, Filorga, CytoCare, PHformuła.

Linie kosmetyczne

Wiodącą linią kosmetyczną na której pracujemy jest renomowana marka Babor. Prekursor wielu nowych rozwiązań kosmetycznych takich jak komórki macierzyste czy cząsteczki kwasu hialuronowego stosowane w kosmetykach...

Technologie Sephia Spa

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach, wykorzystywanych w renomowanych klinikach w Polsce i na świecie. Wykorzystywane przez nas technologie służą poprawie jakości skóry twarzy oraz ciała... 

Profesjonalna kadra

Obecnie instytut oddaje do Państwa dyspozycji fryzjerów, kosmetologów, kosmetyczkę, dietetyka oraz lekarza medycyny estetycznej. Zapraszamy.

%

Beata

Kosmetolog
%

Marta

Kosmetolog
%

Natalia

Kosmetyczka
%

Roma

Fryzjer
%

Kasia

Dietetyk