Instytut Zdrowia i Urody
  • 0

Kosmetyka

Instytut Zdrowia i Urody Sephia oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych oraz terapii kosmetologicznych. Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach oraz liniach kosmetycznych jakie można znaleźć w najlepszych klinikach w Polsce i na świecie. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje z pasją podchodzący do spraw odnowy biologicznej. Jakość świadczonych usług sprawia, że nasi Klienci w krótkim czasie odzyskują zdrową, piękną i promienna skórę. Założeniem przewodnim oferowanych terapii jest naturalne pobudzenie procesów naprawczych jakie zachodzą w skórze, poprzez odpowiednią stymulację fibroblastow do samoregeneracji skóry. Takie podejście sprawia, że w krótkim czasie zyskujemy skórę pozbawioną wszelkich niedoskonałości, począwszy od rozszerzonych porów, kłopotów trądzikowych, przebarwień, a skończywszy na likwidacji zmarszczek i odpowiedniego napięcia oraz ujędrnienia skóry.
W naszej ofercie znajduje się również szereg terapii dedykowanych niedoskonałościom skóry ciała, takich jak cellulit, tkanka tłuszczowa, blizny, rozstępy, popękane naczynka, utrata jedności czy nadmierne owłosienie. W zaledwie kilku krokach możemy sprawić, że pokazanie swego ciała podczas wakacji będzie przyjemnością, a krępujące przypadłości znikną, poprawiając tym samym samopoczucie i pewność siebie.
Oczywiście wśród oferty nie może zabraknąć podstaw kosmetyki, takich jak manicure, pedicure, henna, depilacja woskiem czy makijaże. Dłonie są wizytówką każdej zadbanej kobiety, dlatego warto o nie zadbać poprzez odpowiednie pielęgnacje takie jak maski, parafiny oraz manicure japoński. Dla osób lubiących kolor, wykonujemy stylizacje paznokci które zaspokoją najbardziej wymagającego Klienta.

Wybierz grupę zabiegów

zarezerwuj wizytę
Zabiegi na twarz
elektrostymulacja
Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
Zabiegi na ciało
Depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp