INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0
moroccanoil

Codzienna stylizacja włosów i poddawanie ich działaniom wysokiej temperatury nie jest dla nich obojętne. Żeby nie miało to negatywnego wpływu na ich kondycji, potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Do głębokiego odżywienia struktury włosa idealnie sprawdzą się maski moroccanoil. Bogata formuła, jaka jest w nich zawarta naprawia zniszczone włosy, poprawia ich strukturę, nadając im wyjątkowy połysk i blask.

Maski moroccanoil na bazie olejku arganowego

Aby włosy były zdrowe i pełne blasku wystarczy podczas ich mycia poświęcić dodatkowe 5-7 minut na to, aby nałożyć maskę i pozwolić jej wniknąć w strukturę włosa. Wysoce skuteczna receptura sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku, nawilżone i widocznie poprawia się ich struktura. Maska moroccanoil jak żaden inny produkt odżywia włosy od środka i daje długotrwały efekt. Szybka kuracja do każdego rodzaju włosów to sposób na to, aby olśniewać fryzurą i to bez zbędnej straty czasu. Efekt systematycznego stosowania kosmetyków moroccanoil można przyrównać do tego, jaki uzyskuje się po profesjonalnych zabiegach pielęgnacyjnych w salonach fryzjerskich.

Maski moroccanoil na bazie olejku arganowego to kompleksowa pielęgnacja ułatwiająca układanie włosów i mająca wpływ na ich kondycje oraz wygląd.

Maski moroccanoil do nabycia są w moroccanoil sklep internetowy oraz w stacjonarnych salonach partnerskich.