INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0
moroccanoil

Odżywki Moroccanoil

Współzałożycielka Moroccanoil, Carmen Tal, była daleko od domu, kiedy po nieudanej rutynowej koloryzacji w czasie podróży przekonała się o potędze kuracji Moroccanoil Treatment. Ponieważ była świadkiem transformacji swoich zniszczonych włosów, które natychmiast odzyskały witalność, blask, gładkość i podatność na układanie, postanowiła podzielić się z kobietami na całym świecie magią kuracji do włosów na bazie olejku arganowego.

Ten początkowo pojedynczy rewolucyjny produkt dał początek nowej kategorii w branży kosmetycznej i przerodził się w pełną linię produktów do włosów i ciała z dodatkiem olejku arganowego o właściwościach odżywczych i przeciwutleniających, będącego znakiem rozpoznawczym naszej marki. W ciągu niecałych dziesięciu lat firma Moroccanoil, celująca w dostarczanie najwyższej jakości produktów do włosów i ciała, stała się kultową marką.

Firma moroccanoil postanowiła stworzyć własne receptury wszystkich produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów. Nasz czołowy produkt, moroccanoil treatment, to doskonała podstawowa kuracja do włosów. Nagrodzona formuła z olejkiem arganowym przeznaczona do stylizacji i odżywiania zapewnia długotrwałą gładkość, poprawia podatność na układanie, przyspiesza suszenie i nadaje połysk