Peeling liftingujący PQAge – NOWA FORMUŁA

PQAge – nieinwazyjny peeling liftingujący przeznaczony do biorewitalizacji skóry. Nowy zabieg firmy Croma Pharma zwany „nową skórą”, głównymi wskazaniami do zabiegu są przebarwienia, utrata jędrności skóry, a także wypełnianie zmarszczek. Peeling ten można zastosować na całym ciele, sprawdza się również przy redukcji rozstępów. Innowacyjność peelingu polega na tym iż, zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej i bez powodowania łuszczenia naskórka.

Głównymi składnikami pillingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jeden zabieg:
* Kwas trójchlorooctowy 34% – widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego
* Kwas kojowy – znany ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwutleniających i przeciwgrzybiczych. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy- enzymu uczestniczącego w syntezie melaniny czyli naturalnego pigmentu warunkującego kolor skóry.
* Nadtlenek mocznika -ma właściwości silnie rozjaśniające.
* Koenzym Q10 – bywa nazywany eliksirem młodości, odpowiada za wytwarzanie, magazynowanie energii w organizmie i ma dla niego szerokie znaczenie. Z wiekiem spada jego produkcja w organizmie dlatego warto go dostarczać od zewnątrz.
EFEKTY KURACJI:
* Natychmiastowe działanie anti-aging
* Poprawa napięcia skóry
* Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz ud, ramion i piersi
* Usunięcie rozstępów i blizn
* Wygładzenie skóry
* Zwalczanie przebarwień
Peeling liftingujący PQAge to doskonała propozycja dla osób szukających szybkiej rewitalizacji i odnowy skóry. Zabieg ten można stosować cały rok – również latem bez ryzyka fotouczuleń. Pomimo zastosowania silnych składników skóra po nim nie łuszczy się! Odpowiedni jest także dla skóry wrażliwej – zwalcza niedoskonałości bez skutków ubocznych. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, zmarszczki wypełnione, przebarwienia rozjaśnione, a cera promienieje już po jednym zabiegu.

W czasie jednego zabiegu peeling wmasowywany jest 2-4 razy, warstwowo. W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu peeling powtarza się co 10 dni około 4-5 razy. Po takiej serii zabiegów efekt „nowej skóry” jest wyraźnie widoczny.

WSKAZANIA:
* Utrata jędrności i napięcia twarzy i ciała
* Przebarwienia
* Blizny
* Rozstępy
* Skóra wrażliwa
* Skóra trądzikowa
PRZECIWWSKAZANIA:
* Ciąża i karmienie
* Podrażniona skóra
* Zapalenie skóry
* Opryszczka pospolita w fazie aktywnej