INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

Szanowni Klienci,
W trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy dodatkowe procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi.
Prosimy o zapoznanie się z niniejszymi procedurami przed planowaną wizytą w Instytucie.
Niniejsze zasady będą obowiązywać do odwołania.

5 ZASAD BEZPIECZEŃSTWA W NASZYM INSTYTUCIE
1. Na zabiegi można się umawiać wyłącznie telefonicznie lub poprzez system rezerwacji on-line (strona www.sephia-spa.pl lub portal www.moment.pl ) Dla osób z zewnątrz Instytut jest zamknięty. Zapraszamy wyłącznie osoby, umówione wcześniej na wizytę.
2. Przed wizytą przeprowadzamy telefonicznie rozmowę weryfikacyjną dot. stanu zdrowia umówionego Klienta. W przypadku wystąpienia nagłych objawów infekcji, które nastąpiły po weryfikacji, Klient jest zobowiązany do telefonicznego odwołania terminu wizyty.
3. Prosimy o punktualne przybywanie na zabiegi bez osób towarzyszących. Dzięki temu ograniczymy zbędne kontakty między Klientami oraz będziemy mieć wystarczającą ilość czasu na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych procedur dezynfekcji przed kolejnymi zabiegami.
Stosujemy odstępy czasowe pomiędzy zabiegami w myśl zasady 1 Klient = 1 kosmetolog = 0 kolejek w poczekalni.
4. Przed wizytą każdemu Klientowi zostanie zmierzona temperatura. Zależnie od rodzaju zabiegu, wymagane są rękawiczki i maseczki ochronne. Obowiązkowa będzie również dezynfekcja rąk przed wejściem do gabinetów zabiegowych.
5.  Po każdym zabiegu gabinety oraz części wspólne są dezynfekowane (certyfikowane lampy bakteriobójcze) Zawsze używamy jednorazowych akcesoriów zabiegowych,  a wszystkie metalowe narzędzia są  sterylizowane w autoklawie medycznym.
Zdajemy sobie sprawę, że powyższe zabezpieczenia wiążą się z pewnymi niedogodnościami, ale zależy nam na tym, aby Klienci w naszym Instytucie czuli się bezpieczni.

Przypominamy, że osoba objęta domową kwarantanną nie może opuszczać swojego miejsca zamieszkania!

W tym trudnym czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i spokoju oraz pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Beata Bagrowska i Zespół Instytutu Sephia spa

0