INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

zabiegi kwasem hialuronowym

Zabiegi łagodzące dla skóry wrażliwej – Sephia Spa

Zabiegi łagodzące są bardzo ważne w przypadku cery wrażliwej. Wiemy o tym, dlatego w ofercie Sephia Spa w Kórniku prezentujemy szeroką ofertę pielęgnacji mającej na celu łagodzenie podrażnień. Wykonujemy zabiegi dla skóry wrażliwej i nadwyrężonej stresem przywracające jej równowagę, dbamy o skóry skłonne do zaczerwienień oraz łuszczących. Polecamy również zabieg silnie kojący, wspierający redukcję obrzęków i podrażnień. Korzystamy z profesjonalnych kosmetyków Dr Babor.

Jak przebiegają zabiegi dla skóry wrażliwej?

Każdy zabieg łagodzący poprzedzony jest dokładnym oczyszczeniem skóry. Następnie na skórę nanoszony jest odpowiedni preparat, inny w każdym zabiegu. Zostaje on delikatnie wmasowany w skórę. Czas trwania to 60 minut. W przypadku niektórych z zabiegów konieczne jest ich kilkukrotne powtórzenie.

 

Pielęgnacja skóry wrażliwej – efekty

Efekty różnią się w zależności od wariantu zabiegu.

 

Babor Calming

Zabieg ten pozwala na łagodzenie podrażnień, zaczerwienień i świądu. Pozostawia on skórę uspokojoną i głęboko nawilżoną.

 

Babor Stop Stress

Pielęgnacja skóry wrażliwej z wykorzystaniem tego zabiegu ma działanie intensywnie kojące. Przywraca skórze nadwyrężonej stresem równowagę, czyniąc ją odprężoną, gładszą i zregenerowaną.

 

Dr Babor Anti Couerose Treatment

Jest to zabieg mający na celu łagodzenie podrażnień skóry naczynkowej skłonnej do zaczerwienień i rumieńców, a także łuszczenia. Przywraca on skórze jednolity koloryt, zmniejsza zaczerwienienia i poprawia nawilżenie.

 

Dr Babor Cooling Post Treatment

Zabiegi dla skóry wrażliwej z tej serii mają działanie silnie kojące, zmniejszają obrzęki oraz podrażnienia. Łagodzą również uczucie swędzenia i pieczenia. Ponadto zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych skóry.

 

Dr Babor neuro-sensitive

To zabiegi łagodzące dla skóry szczególnie wrażliwej, ekstremalnie podrażnionej i suchej. Mają działanie silnie kojące i pozostawiają skórę nawilżoną.

 

Program Anty-naczynka, Anty-stres, Anty-oksydanty

Pielęgnacja skóry wrażliwej według tego programu wzmacnia jej cechy ochronne, chroni ją przed wolnymi rodnikami, pozostawia poczucie odprężenia i aktywuje mikrocyrkulację.

 

Zabiegi dla skóry wrażliwej – przeciwwskazania

Przeciwskazania to: ostre stany zapalne skóry, ciąża, alergie, nowotwór.

 

Pielęgnacja skóry wrażliwej dla klientek z Kórnika, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Poznania

Salon Sephia mieści się w Kórniku, dlatego do skorzystania z usług mających na celu łagodzenie podrażnień i pielęgnację skóry wrażliwej zapraszamy przede wszystkim osoby zamieszkujące te właśnie okolice.

0