INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

Ujędrnianie skóry

Wśród szerokiej oferty zabiegów na ciało jakie proponujemy, znajdziecie Państwo zarówno zabiegi typowo relaksacyjne takie jak masaże aromatycznymi olejami, masaże ciepłymi kamieniami z lawy wulkanicznej jak również różnego rodzaju zabiegi złuszczające i odżywiające skórę ciała, tworzące przyjemne rytuały SPA. Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania. Zapraszamy do skorzystania z pakietów SPA przeznaczonych dla dwóch osób, podczas których można się miło zrelaksować w blasku świec i aromacie kadzideł.

Jakie zabiegi pomogą ujędrnić skórę?

W Instytucie Zdrowia i Urody „Sephia” rozwiązujemy wszelkie problemy przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów medycznych, dzięki czemu zabiegi są praktycznie bezbolesne oraz bezpieczne. Z brakiem jędrności skóry radzimy sobie przy pomocy różnych zabiegów
 

Medyczna Fala Radiowa RF w ujędrnianiu skóry

Jest to zabieg, który umożliwia głęboką penetrację fali radiowych wewnątrz tkanki. Jest  idealnym wyborem dla klientek, które chcą uniknąć zabiegu chirurgicznego.
 

CoaxMed w walce o jędrność skóry

Bardzo duża grupa osób cierpi z powodu niedoskonałości wynikających z utraty elastyczności skóry. Problem ten dotyczy przeważnie kobiet, których brzuchy po okresach ciąży nie wróciły do poprzednich kształtów, osób które w krótkim czasie schudły, jednak ich skóra w wyniku rozciągnięcia włókien kolagenowych nie jest już tak napięta oraz osób, które z racji wieku nie są zadowolone z jakości skóry na swoich ramionach, udach, kolanach czy brzuchu.
 

Radiofrekwencja mikroigłowa + Rf frakcyjny Intraject w ujędrnianiu skóry

Zabieg polega  na dotarciu przy  udziale 540 igieł oraz fali radiowej o niskiej  częstotliwości w głąb skóry właściwej. Igły powodują mikronakłucia, które są bodźcem do powstania nowych komórek skóry.  Diatermia, czyli podgrzanie fibroblastów  do temp. 65°C, przyczynia się do powstawania nowego kolagenu oraz  elastyny.
Fala radiowa daje efekt głębokiego  termoliftingu skóry właściwej.
Dzięki takiemu działaniu różnych czynników składniki aktywne docierają do głębokich warstw skóry, przyczynia się do tego również zjawisko elektroporacji. Poprzez otwarte mikrokanały w błonie komórkowej następuje stymulacja do tworzenia się nowych włókien kolagenowych, samoodtwarzanie kwasu hialuronowego
oraz produkcja elastyny.

We wskazaniach do zabiegu znajdują się

  • Brak elastyczności skóry,
  • Zwiotczała skóra,
  • Rozstępy.

Sprawia to, że zabieg ten jest dedykowany dla osób, którym zależy na ujędrnieniu skóry.
 

Ujędrnianie skóry w Kórniku, Śremie i Środzie Wielkopolskiej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą zabiegów i odwiedzenia naszego Instytutu Zdrowia i Urody Sephia Spa w Kórniku. Dzięki doskonałej lokalizacji z powodzeniem dostaną się do nas Państwo z takich miast jak Śrem, Środa Wielkopolska czy Poznań.
 

0