INSTYTUT ZDROWIA I URODY
 • 0

zabiegi liftingujące Śrem, Środa Wielkopolska, Kórnik

Zabiegi liftingujące – Sephia Spa

Zmarszczki to oznaki starzenia się skóry. A czas nieubłaganie działania na naszą niekorzyść, jednak możemy go spowolnić. Zabiegi liftingujące pozwalają cofnąć wskazówki biologicznego zegara. A przynajmniej ograniczyć efekty jego działania.

To właśnie popularny lifting potrafi znacząco poprawić kondycję skóry. Odmładza i uelastycznia ją, a przy tym stymuluje do odżywienia i dotlenienia. W Sephia Spa zajmujemy się skórą twarzy, szyi czy dekoltu, a także skórą całego ciała. Nasze zabiegi liftingujące wykorzystują tylko sprawdzone rozwiązania i nowoczesne techniki, dzięki którym efekty są zawsze satysfakcjonujące, a zabiegi w pełni bezpieczne.

Zachęcamy do kontaktu – przede wszystkim wszystkich z okolic Kórnika, Poznania, Środy Wielkopolskiej czy Śremu.

Rodzaje zabiegów liftingujących

W Sephia Spa oferujemy zabiegi liftingujące, które realnie poprawiają stan skóry i wygładzają nieestetyczne zmarszczki. Wybór techniki i sposobu działania zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych potrzeb. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać i miejsca działania polecamy szereg zabiegów:

Fala radiowa CoaxMed na twarz

Wyjątkowa metoda, która wykorzystuje działanie fal radiowych. Chodzi o emisję fal o szerokim zakresie częstotliwości, które przyczyniają się do rozgrzania skóry właściwiej. Co pozwala na stymulację fibroblastów, które produkują włókna kolagenowe. W ten sposób jesteśmy w stanie w widoczny sposób wpłynąć na poprawę kondycji skóry.

Efekt? Odmłodzenie i napięcie, lifting skóry i zagęszczenie skóry właściwej.

Już jeden zabieg gwarantuje stałe efekty, jednak na ostateczną zmianę należy poczekać około miesiąca. To zabiegi liftingujące w formie bardzo bezpiecznej i wyjątkowo efektywnej.

HIFU Plastyka jednego dnia

To zabieg, który obejmuje plastykę warstwy mięśniowo-powięziowej. Wykorzystujemy w tym celu fale ultradźwiękowe, które działają na najgłębszą tkankę w naszej skórze. Krótkie impulsy pozwalają dotrzeć na określoną głębokość i wytworzyć małe uszkodzenia koagulacyjne. Bez naruszania tkanek otaczających i warstw skóry. Dzięki temu fala jest selektywna, a przez to maksymalnie bezpieczna.

To zabieg liftingujący polecany szczególnie na skórę czoła, okolice oczu, policzki, wiszący fałd szyjny i obwisłe ramiona, a także luźną skórę pośladków czy ud.

W ciągu trzech etapów obejmujących początkowy stan zapalny, proliferację i fazę remodelingu skóra nabiera bardzo wyraźnej elastyczności i młodzieńczego napięcia. Całość trwa w skrajnych przypadkach do 6 miesięcy.

Icoone na biust i twarz

Icoone to technika masażu podciśnieniowego, który stymulują skórę ciała. To metoda, która nie rozciąga jej w trakcie zabiegu, ani nie rozgrzewa układu limfatycznego. Jest bardzo bezpieczna i nie powoduje urazów skóry.

Efektem masażu jest wyszczuplenie i ujędrnienie skóry. Czyli podniesienie pośladków czy lifting piersi. Chodzi również o poprawę unaczynienia skóry, stymulację układu limfatycznego i układu krążenia. Dzięki temu skóra odzyskuje młodość w swoich najgłębszych warstwach.

To świetne rozwiązanie dla walczących z nadwagą i cellulitem, dla osób z problemami naczyniowymi czy dla sportowców szukających efektywnej regeneracji ciała i umysłu.

Karboksyterapia

Zabieg liftingujący, wykorzystując CO2, zapobiega zwiotczeniom skóry, zaburzeniom krążenia, a pozwala walczyć z rozstępami, bliznami i cellulitem. Karboksyterapia jest stosunkowo prostą metodą, ale jednocześnie niezwykle skuteczną. Jest bardzo bezpieczna i mało inwazyjna.

To lifting, który polega na wstrzykiwaniu w tkanki skóry medycznego CO2, który powoduje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych. Dzięki temu zwiększony jest przepływ krwi i tlenu, a co za tym idzie również wchłanianie składników odżywczych w tkankę skóry. W efekcie możemy liczyć na stymulację kolagenu i jej ogólnego odżywienie. Zabiegi liftingujące za pomocą CO2 pozwalają nadać skórze młodzieńczej sprężystości. To także długotrwała poprawa krążenia.

Polecany cykl zabiegowy obejmuje od 5 nawet do 12 zabiegów. Sama iniekcja trwa kilkanaście minut i powtarzana regularnie co kilka dni potrafi przynieść widoczne efekty.

Zabieg polecany szczególnie przy usuwaniu zmarszczek, przywracaniu jędrności i jako alternatywa dla liposukcji.

Resurfacing laserowy – Nd Yag na twarz, szyję i dekolt

Dzięki wykorzystaniu lasera w medycynie możliwe jest usuwanie zmarszczek. Laser sięga głębokich obszarów skóry właściwej i bardzo selektywnie oddziałuje na tkankę. W ten sposób możliwe jest pozbycie się pojedynczych zmian i nawet małych zmarszczek. Ujędrnia i spłyca zmarszczki, a przy tym oferuje głęboki termolifting.

Zaletą takich zabiegów jest bardzo szybka rekonwalescencja skóry. Naturalne gojenie tworzy nową i zdrową tkankę, a efekt pozwala odmłodzić całą skórę i nadać jej znacznie zdrowszego wyglądu. A wszystko dzięki redukcji powierzchniowych zmian na skórze i stymulacji tkanki do regeneracji.

Dla satysfakcjonujących efektów polecamy od 3 do 6 zabiegów z kilkutygodniową przerwą. Jednak nawet już po pierwszym zabiegu zmiany są widoczne.

Radiofrekwencja mikroigłowa i Rf frakcyjny Intrajet – twarz, szyja i dekolt

To zabiegi, które wykorzystują dwa etapy działania. Po pierwsze dzięki mikronakłuwaniu i termoliftingowi możliwa jest stymulacja skóry do tworzenia kolagenu. Przywracamy w ten sposób jej elastyczność, redukujemy zmarszczki, blizny i rozstępy.

Drugim krokiem jest aplikowanie specjalnego preparatu bogatego w składniki aktywne. Wszystko zachodzi w głębi skóry, więc efekt jest lepszy i znacznie szybszy od porównywalnych zabiegów na jej wierzchnie warstwy. A chodzi przede wszystkim o jej regenerację i odżywienie.

Rezultaty zabiegu są trwałe, ale zaleca się powtarzanie go co 4 do 6 tygodni. Po maksymalnie 6 zabiegach efekt powinien być w pełni satysfakcjonujący.

Czego możesz się spodziewać po liftingu?

Zabiegi liftingujące umożliwiają poprawę ogólnej kondycji skóry. Zarówno jeśli mowa o jej naturalnych odżywieniu, jak i o jej młodzieńczym wyglądzie. Mowa o:

 • Nawilżeniu i odżywieniu tkanki,
 • Poprawie gęstości skóry,
 • Jej stymulacji,
 • Uelastycznieniu i ujędrnieniu skóry na całym ciele,
 • Spłyceniu zmarszczek, wygładzeniu skóry, pozbyciu się przebarwień, blizn czy cellulitu,
 • Ogólnej poprawie jej kondycji i wyglądu.

W zależności od wybranego rodzaju zabiegu efekty będą się różnić, ale są zawsze dostosowane do Twoich potrzeb i stany skóry. Chodzi o bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z uzyskanych efektów.

Najtańsze zabiegi, które wykonujemy w Sephia Spa, kosztują już kilkaset złotych. Bardziej skomplikowane i oferujące większe możliwości oddziaływania na skórę to wydatek rzędu tysiąca czy kilku tysięcy złotych. Jednak efekt jest zawsze piorunujący.

Dokładne ceny i wszelkie szczegóły znajdziesz – tutaj.

Przeciwskazania do zabiegów liftingujących

Należy pamiętać o niezwykle istotnych przeciwskazaniach. Różnią się w zależności od specyfiki danego zabiegu, jednak zwracamy szczególną uwagę na:

 • Ciążę,
 • Niewydolność serca, płuc czy nerek,
 • Nowotwory, zakrzepice i problemy z ciśnieniem,
 • Stany zapalne żył,
 • Przyjmowane leki,
 • Zmiany skórne i jej uszkodzenia,
 • Nadwrażliwości i uczulenia skóry,
 • Także na łuszczycę, rozruszniki serca, implanty czy poparzenia i wszelkie choroby zakaźne, czy infekcje.

To wszystko dla Waszego bezpieczeństwa.

W Sephia Spa gwarantujemy maksymalny komfort, bezpieczeństwo i satysfakcję z efektów. Dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań i polecanych metod medycyny estetycznej. Dbamy o to, aby skóra odzyskała utraconą młodość i wyjątkową jędrność. Szczególnie wtedy, gdy czas zaczyna pozostawiać po sobie pierwsze znaki.

0