INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

powiększanie ust - Śrem, Środa Wielkopolska, Kórnik

Powiększanie ust – Sephia Spa

Modelowanie i powiększanie ust to jedna z najpopularniejszych metod medycyny estetycznej, która wciąż chętnie wybierana jest przez osoby pragnące poprawić wygląd warg. Nowoczesne zabiegi pozwalają nie tylko na samo powiększenie ust, ale również na poprawę ich konturu czy korektę zmian wynikających z genetyki lub wieku.

W Sephia Spa zajmujemy się powiększaniem i modelowaniem ust, a wykorzystujemy do tego tylko nowoczesne i sprawdzone metody. Nasz instytut działa w Kórniku, dlatego do kontaktu z naszymi specjalistami zachęcamy w szczególności osoby z okolicznych miast – Poznań, Środa Wielkopolska czy Śrem.

Jak działa powiększanie ust?

Zabiegi powiększania ust polegają na optycznym nadaniu objętości tkance, a przy tym także na poprawie konturu warg. W trakcie całego procesu wykorzystuje się miejscowe wstrzyknięcia kwasu hialuronowego.

Sam zabieg może być wykonany w każdym wieku zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jest to idealne rozwiązanie przy zbyt słabo wykształconej wardze górnej i dolnej. A także wtedy, gdy potrzebna jest korekta konturu czy poprawa pojawiających się zmian, które często są wynikiem starzenia się skóry.

Dzięki zabiegowi usta nie są tylko powiększone, ale równocześnie zauważalnie nawilżone. Znikają wszelkie zmarszczki, a to daje efekt prawdziwego odmłodzenia.

Kwas hialuronowy, a powiększanie ust

Terapia kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu preparatu w tkankę ust. W trakcie zabiegu korzystamy z miejscowego znieczulenia, dlatego proces nie jest szczególnie uciążliwy czy bolesny. A wstrzyknięta ampułka z preparatem jest praktycznie niewyczuwalna pod skórą.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym wykorzystuje jego szczególne właściwości. Kwas występuje naturalnie w organizmie człowieka, ale z czasem zaczyna brakować go w tkance skóry. Wstrzyknięcie dodatkowej porcji kwasu pozwala na poprawę jej wewnętrznej kondycji. A dzięki temu możliwa jest stymulacja skóry do nawilżenia i regeneracji. W efekcie również optycznego powiększenia ust.

Zabieg trwa około 30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Jednocześnie usta mogą być lekko opuchnięte, co nie powinno utrzymywać się dłużej niż 3 do 5 dni po zabiegu.

W zależności od wykorzystanej techniki oraz preparatu efekty zabiegu powiększania ust mogą utrzymywać się nawet do 12 miesięcy po pierwotnym wstrzyknięciu kwasu.

Kiedy można powiększyć usta?

Kwas hialuronowy pozwala zarówno na optyczne powiększanie ust, jak i na ich wewnętrzną stymulację. W efekcie usta odzyskują młody wygląd, a przy tym również naturalne nawilżenie. Skóra zaczyna znów być elastyczna, a zauważalna jest również redukcja zmarszczek.

Powiększanie ust może być wykorzystane w każdym wieku, jednak warto pamiętać o bardzo ważnych przeciwskazaniach:

  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Miesiączka,
  • Aktywna opryszczka,
  • Blizny w obrębie ust,
  • A także uczulenia czy skłonność do blizn przerostowych.

Krótko po zabiegu nie opalajmy się, unikajmy nadmiernego podrażnienia skóry, a także dotykania czy masowania miejsc iniekcji. W ten sposób powiększanie ust będzie w pełni bezpieczne i nie będzie wiązać się z żadnym ryzykiem powikłań.

Sephia Spa – medycyna estetyczna

Instytut Sephia Spa Kórnik to miejsce, w którym zajmujemy się zarówno powiększaniem ust, jak i szeroką gamą innych zabiegów medycyny estetycznej. W swojej działalności wykorzystujemy jednie sprawdzone, w pełni bezpieczne i nowoczesne metody. To techniki, które gwarantują satysfakcjonujące efekty, ale bez ryzyka niebezpiecznych powikłań.

Pełną ofertę znajdziesz – tutaj.

0