INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

Zabiegi okolic oczu – Sephia Spa

Wykonujemy szereg zabiegów w okolicach oczu. Babor Refreshed Eye intensywnie odżywia delikatną skórę w tej okolicy. Regulacja brwi nadaje łukom właściwy kształt, henna brwi z kolei optycznie je zagęszcza i uwidacznia poprzez użycie koloru. Przedłużanie rzęs metodą objętościową pozwala na ich zagęszczenie, a także podkreślenie kształtu i wyrazistości oka. Przedłużane rzęsy mogą dawać naturalny lub wręcz przeciwnie – teatralny efekt. Coraz większą popularnością cieszy się lifting rzęs, zwykle łączony z laminacją rzęs. Lifting służy podkręceniu prostych włosków, a laminacja wzmacnia je i nawilża. Wykonujemy również hennę rzęs, która przyciemnia włoski i może zastąpić tusz.

Jak przebiegają zabiegi wykonywane w okolicach oczu?

 

Regulacja brwi/stylizacja

Zabieg wykonywany jest sterylną pęsetą lub za pomocą wosku. Regulacja brwi ma na celu dobranie najlepszego kształtu do rysów twarzy klientki.

 

Henna brwi

Zabieg poprzedza dokładny demakijaż okolic brwi i oczu oraz tonizacja skóry. Po tych krokach na brwi nakładana jest henna, którą zmywamy po ok. 15 minutach.

 

Henna brwi + regulacja

Możesz zdecydować się na połączenie zabiegu regulacji i henny. Wówczas podczas jednej wizyty uzyskasz perfekcyjne, wyraziste spojrzenie.

 

Henna rzęs

Pierwszy krok to demakijaż oczu. Następnie zabezpieczamy skórę wokół oczu za pomocą kremu i podkładek (pod dolną linią rzęs), aby uchronić ją przed zafarbowaniem. Kolejny krok to aplikacja henny. Po upływie ok. 10 minut usuwamy hennę. Cały zabieg trwa ok. 15 minut.

 

Laminacja rzęs oraz lifting rzęs

Zaczynamy od oczyszczenia i zabezpieczenia okolic oczu. Następnie nawijamy rzęsy na silikonowy wałeczek i nakładamy na nie profesjonalny preparat. Po wykonanym liftingu przechodzimy do laminacji rzęs. Nakładamy na rzęsy odżywczy preparat lub olejek keratynowy i czekamy aż do jego wyschnięcia. Zabieg trwa ok. 60 minut.

 

Przedłużanie rzęs metodą objętościową/zdjęcie rzęs/uzupełnienie

Pod dolną linię rzęs podklejamy taśmy lub podkładki i odtłuszczamy rzęsy. Następnie do każdej naturalnej rzęsy doklejamy kilka sztucznych rzęs. Zabieg może trwać do 3 godzin ze względu precyzję działania. Z czasem przedłużane rzęsy wymagają uzupełnienia, co również wykonujemy w naszym gabinecie. Zajmujemy się także zdejmowaniem rzęs przedłużanych.

 

Babor Refreshed Eyes

W okolicach oczu nakładamy specjalistyczne preparaty marki Babor, które działają regenerująco i wygładzająco.

 

Efekty zabiegów

Zabiegi podkreślające brwi i rzęsy tworzą piękną oprawę oczu. Dzięki nim twarz jest bardziej wyrazista. Długość utrzymywania się efektów zabiegów jest następująca:

  • henna brwi, henna rzęs, regulacja brwi – 2-4 tygodnie
  • laminacja rzęs, lifting rzęs – 6-8 tygodni
  • przedłużanie rzęs – około 4 tygodnie

 

Przeciwwskazania do zabiegów wokół oczu

Przeciwskazania to: alergie, jęczmień, dermatozy, otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu, choroby zakaźne, uczulenie na hennę, choroby oczu, zły stan rzęs.

 

Usługi dla klientek z Kórnika, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Poznania

Salon Sephia mieści się w Kórniku, dlatego do skorzystania z usług takich jak regulacja i henna brwi, henna rzęs, laminacja rzęs, lifting rzęs, przedłużanie rzęs metodą objętościową czy zabieg Babor Refreshed Eyed zapraszamy przede wszystkim osoby zamieszkujące te właśnie okolice.

0