INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

Zabiegi na ciało – Day Spa

Day SPA obejmuje zabiegów upiększających i relaksujących w różnych wariantach. Możesz wybrać zabiegi relaksujące bazujące na masażu i peelingu, masażu aromatyczną świecą lub na bazie olejków eterycznych. Inna opcja to pakiet, w którego skład wchodzi masaż ciała, zabieg na twarz, henna oraz manicure. Możesz też wybrać pakiet z masażem ciała oraz usługą manicure i pedicure. Dla przyszłych mam przygotowaliśmy “Pakiet Spa dla mam z brzuszkiem” w ramach którego wykonujemy masaż drenujący oraz zabieg na twarz Babor. Jeśli zależy Ci na spędzeniu czasu z bliską Ci osobą, postaw na Day SPA w wydaniu dla matki i córki, w ramach którego wykonujemy zabieg na twarz Babor oraz manicure. Z naszych zabiegów korzystają również mężczyźni, do których kierujemy Pakiet Spa Men (masaż ciepłymi olejami i zabieg na twarz). Day SPA to też idealny sposób na świętowanie urodzin. Odwiedzając wówczas nas salon możesz postawić na pakiet obejmujący masaż twarzy, ciała i manicure.

Efekty Day SPA

Wybierając zabiegi relaksujące bazujące na masażu możesz spodziewać się pełnego odprężenia i nawilżenia skóry dzięki wykorzystanych w nich substancjach. Zabiegi na twarz sprawią, że Twoja cera stanie się odżywiona i promienna. W pakietach z manicure oraz pedicure zadbamy o Twoje dłonie i stopy, tak aby były doskonale wypielęgnowane i zyskały elegancki wygląd. Szczególne efekty daje Pakiet SPA dla mam z brzuszkiem, w trakcie którego wykonujemy drenaż limfatyczny usuwający poczucie ciężkich, obolałych nóg.

 

Day SPA – przeciwwskazania

Przeciwwskazania do masażu to: menstruacja, nadciśnienie tętnicze, żylaki i stany zapalne żył, zmiany skórne, krwiaki lub ryzyko wystąpienia krwawienia. Zabiegi na twarz nie mogą być wykonywane w przypadku wysypki, zapalenia skóry, egzemy, obrzęku, uszkodzonej skóry, aktywnego trądziku, trądziku różowatego, łuszczycy, aktywnej opryszczki.

 

Pakiet SPA dla klientek z Kórnika, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Poznania

Salon Sephia mieści się w Kórniku, dlatego do skorzystania z usługi Day SPA zapraszamy przede wszystkim osoby zamieszkujące te właśnie okolice.

0