INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

zabiegi kwasem hialuronowym

Zabiegi i terapie odmładzające – Sephia Spa

Terapie odmładzające w Sephia Spa w Kórniku mają różne warianty, dlatego możesz dobrać taki doskonale dopasowany do swoich potrzeb. Wykonujemy zabiegi odmładzające koncentrujące się na silnym działaniu nawilżającym i ujędrniającym, terapie wygładzające, pielęgnację rewitalizująco-odmładzającą oraz dodającą cerze blasku. Zabiegi odmładzające obejmują również pielęgnację regenerującą skórę i przywracającą jej barierę ochronną. Ponadto zadbamy o jędrność Twojej skóry. Przeprowadzimy też kurację przed zabiegiem chirurgicznym oraz już po jego przeprowadzeniu, aby przyspieszyć regenerację operowanych okolic. Wykonujemy również zabiegi odmładzające dla mężczyzn. Do pielęgnacji skóry naszych klientek wykorzystujemy głównie kosmetyki marki Babor.

Jak przebiega terapia odmładzająca?

Terapie odmładzające zawsze zaczynamy od oczyszczenia skóry. Dalszy przebieg zabiegu różni się w zależności od wybranego wariantu. W części przypadków polega na aplikacji na skórę specjalnych ampułek i preparatów.

W innych (np. Babor Micro Cellular) korzystamy z mezoterapii mikroigłowej, która polega na wbijaniu w skórę igieł o odpowiedniej długości i wprowadzaniu do niej określonych preparatów. W skórze występują wówczas mikrourazy oraz mikrokrawienia pobudzające jej regenerację. To bezpieczna i bardzo skuteczna metoda.

Z kolei w zabiegu odmładzającym Oxy Dermie wykorzystujemy działanie iniekcji tlenowej. Do zabiegu służy specjalne urządzenie. Niektóre zabiegi odmładzające (Płat kolagenowy na twarz/Biomatrix Babor) polegają na nałożeniu na skórę płata kolagenowego, doskonale dopasowujące się do kształtu twarzy. Tworzy on rodzaj biomatrycy przyciągającej wilgoć do skóry. Zabiegi odmładzające trwają od 30 minut do 1,5 godziny.

 

Zabiegi odmładzające – efekty

Zabiegi pozwalają na odmładzanie skóry w wielu aspektach. Staje się ona nawilżona, jędrniejsza, drobne zmarszczki są spłycone lub wygładzone. Cera nabiera witalności, ponadto znikają z niej oznaki zmęczenia oraz stresu. Dzięki temu skóra znowu wygląda świeżo i młodzieńczo.

 

Terapia odmładzająca – przeciwwskazania

Przeciwwskazania to zmiany aktywne na obszarze zabiegowym takie jak: wysypka, zapalenie skóry, egzema, obrzęk, uszkodzona skóra, aktywny trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, aktywna opryszczka. Zabiegi odmładzające opierające się na mezoterapii nie mogą być wykonane w przypadku ciąży i karmienia piersią, nowotworów, cukrzycy, bliznowców, zaburzenia krzepliwości krwi, przyjmowania retinoidów, wirusowego, bakteryjnych, grzybiczych i autoimmunologicznych chorób skóry.

 

Zabiegi odmładzające dla klientek z Kórnika, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Poznania

Salon Sephia mieści się w Kórniku, dlatego do skorzystania z terapii odmładzającej zapraszamy przede wszystkim osoby zamieszkujące te właśnie okolice.

0