INSTYTUT ZDROWIA I URODY
  • 0

pielegnacja-dloni-i-stop-sephia-spa

Manicure

Stylizacja paznokci ma obecnie kilka postaci. Możesz wybrać manicure klasyczny, manicure ze zdobieniem lub popularną hybrydę. Jak wygląda wizyta w naszym salonie? Zaczynamy od dokładnego przygotowania płytki paznokcia oraz usunięcia skórek, następnie malujemy paznokcie w wybranym przez Ciebie kolorze i wzorze. Ponadto wykonujemy zabiegi, które poprawią wygląd skóry dłoni i paznokci. Sprawdź, jak wygląda przeprowadzany przez nas manicure (w różnych wersjach) oraz specjalne zabiegi.

Jak przebiega manicure?

Każdy rodzaj manicure wykonywany w naszym salonie poprzedzony jest dezynfekcją dłoni zarówno klientki, jak i naszych. Kolejny krok to skrócenie paznokci do ustalonej długości. Następnie przechodzimy do wycięcia skórek specjalnymi cążkami. Po wykonaniu powyższych czynności polerujemy płytkę paznokcia. Ostatni etap manicure klasycznego to nałożenie lakieru. W przypadku manicure ze zdobieniem to również czas na ich wybór i wykonanie. Z kolei, gdy wykonywana jest tzw. hybryda kolejne warstwy bazy, lakieru i utwardzacza, utrwalane są za pomocą lampy UV. W przypadku manicure tytanowego na paznokcie nakładane są odpowiednie pyłki.

W naszym salonie wykonujemy także manicure japoński, manicure SPA, zabieg BABOR Hand Energizer, kurację IBX i zabieg z parafiny i odpowiedniej maski. W każdym wypadku zadbamy o kształt Twoich paznokci oraz skórki. Następnie zaś na dłonie/paznokcie nałożymy odpowiednie kosmetyki, w zależności od wybranego przez Ciebie zabiegu.

 

Efekty manicure

Wybierając manicure klasyczny, manicure ze zdobieniem czy hybrydę zyskasz paznokcie o równym kształcie, precyzyjnie pokryte lakierem w wybranym przez siebie kolorze. Zwykły lakier utrzymuje się około tygodnia, hybryda i manicure tytanowy do około miesiąca. Z kolei wszelkie zabiegi na dłonie pozostawiają skórę odżywioną, zdrowszą i wyraźnie zregenerowaną.

 

Jak przygotować się do manicure klasycznego lub hybrydy?

Nie musisz w żaden sposób przygotowywać się do wizyty w celu wykonania manicure.

 

Przeciwskazania do manicure oraz hybrydy

Przeciwskazaniem do wykonania każdego z zabiegów są stany chorobowe skóry dłoni oraz paznokci. Mowa tu o grzybicy, drożdżycy, stanach ropnych, infekcjach, chorobach wirusowych oraz alergii na jakikolwiek z preparatów. Przeciwskazaniem może być również bardzo zły stan płytki paznokcia.

 

Usługa manicure dla klientek z Kórnika, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Poznania

Salon Sephia mieści się w Kórniku, dlatego do skorzystania z usług manicure zapraszamy przede wszystkim osoby zamieszkujące te właśnie okolice.

0